تنظیم دادخواست و شکوائیه

اگر نیاز به تنظیم دادخواست و شکوائیه دارید، بهترین وکلا و مشاوران حقوقی ما آماده خدمت رسانی به شما در این زمینه هستند. همچنین در این مسیر حداکثر پشتیبانی را از شما خواهند کرد.

شروع قیمت از 20000 تومان

مراحل انجام دادخواست و شکوائیه

تنظیم دادخواست رایگان
تنظیم دادخواست رایگان

فرم تنظیم دادخواست و شکوائیه

همچنین می توانید از فرم زیر نیز برای ارسال درخواست موردنیاز خود برای موسسه جهت درخواست دادخواست یا شکوائیه استفاده کنید.


فرم تنظیم دادخواست

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

قبل از هر اقدامی می توانید از طریق تماس با شماره زیر یا در واتساپ و تلگرام سوالات خود را بپرسید

09211707712
 

ثبت دادخواست و شکوائیه 

شهروندانی که قصد دارند برای نخستین بار در دادگاه علیه شخصی اقامه دعوا کنند، اطلاع ندارند که برای مطرح کردن این دعاوی می‌بایست چه اقداماتی انجام دهند و همین امر موجب سرگردانی آن‌ها در مراجع قضایی و دادگاه‌ها می‌شود.

رسیدگی به دعاوی حقوقی در دادگستری مستلزم تقدیم دادخواست از طرف مدعی (خواهان) می‌باشد. اولین قدم برای طرح دعوا در مراجع قضایی تنظیم دادخواست حقوقی و یا شکوائیه کیفری می باشد.

سوالات متداول

مدت زمان انجام دادخواست و شکوائیه چقدر است؟

این موضوع بستگی به دادخواست و شکوائیه مورد نظر دارد، گاهی تنظیم یک دادخواست یا شکوائیه آماده یک الی دو ساعت زمان می‌برد و گاهی ممکن است تنظیم یک دادخواست یا شکوائیه ویژه تا 48 ساعت زمان نیاز باشد

دادخواست شامل چند نوع مختلف می باشد؟

به طور کلی دادخواست ها شامل دادخواست بدوی،واخواهی،حل اختلاف،تجدیدنظر،فرجام خواهی و دیوان عدالت اداری می باشد.

تفاوت دادخواست آماده با دادخواست ویژه چیست؟

دادخواست آماده تیپی از دادخواست می باشد که به صورت عمومی بوده و تنها مشخصات شما در آن نوشته می شود.اما دادخواست ویژه به صورت تخصصی توسط وکلای مجرب موسسه دادمهر امید آرون با مطالعه دقیق پرونده و دعاوی شما انجام می گیرد.

هزینه تنظیم داخواست و شکوائیه چقدر می باشد؟

دادخواست و شکوائیه به دلیل اینکه مباحث گسترده ای را که شامل می شود دارای هزینه های متفاوتی می باشد.اما شروع قیمت یک دادخواست و شکوائیه از مبلغ 20000 تومان است.