تنظیم لایحه حقوقی و کیفری

اگر نیاز به تنظیم لایحه حقوقی و کیفری دارید، بهترین وکلا و مشاوران حقوقی موسسه دادمهر امید آرون آماده خدمت رسانی به شما در این زمینه هستند. همچنین در این مسیر حداکثر پشتیبانی و کمک را به شما انجام خواهند کرد.

شروع قیمت از 20000 تومان

مراحل تنظیم لایحه

تنظیم لایحه
تنظیم لایحه

فرم تنظیم لایحه

همچنین می توانید از فرم زیر نیز برای ارسال درخواست موردنیاز خود برای موسسه جهت تنظیم لایحه استفاده کنید.


فرم تنظیم دادخواست

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

قبل از هر اقدامی می توانید از طریق تماس با شماره زیر یا در واتساپ و تلگرام سوالات خود را بپرسید

09211707712
 

تنظیم لایحه حقوقی و کیفری

لایحه به نوشتارهایی گفته می‌شود که از سوی اصحاب دعوا ( چه دعاوی حقوقی و چه دعاوی کیفری ) به مقام قضایی تقدیم می شود. البته، در عرف رایج، چنانچه این نوشتار توسط وکیل نوشته باشد عنوان لایحه به آن صدق می‌کند.

لوایح انواع و اقسام دارد:

از جمله، لوایح حقوقی و کیفری و … . همچنین لایحه دفاعیه می‌تواند در مقام دفاع باشد یا در مقام درخواست ارجاع به کارشناسی ، تجدید نظر خواهی ، دیوان عالی کشور ، تغییر آدرس و هر نوع درخواستی به دادگاه ارائه شود .

سوالات متداول

مدت زمان تنظیم لایحه چقدر است؟

این موضوع بستگی به نوع لایحه مد نظر دارد، گاهی تنظیم یک لایحه آماده یک الی دو ساعت زمان می‌برد و گاهی ممکن است تنظیم یک لایحه ویژه تا 48 ساعت زمان نیاز باشد

تفاوت لایحه آماده با لایحه ویژه چیست؟

لایحه آماده تیپی از لایحه می باشد که به صورت عمومی بوده و تنها مشخصات شما در آن نوشته می شود.اما لایحه ویژه به صورت تخصصی توسط وکلای مجرب پایه یک دادگستری موسسه با مطالعه دقیق پرونده و دعاوی شما انجام می گیرد.

هزینه تنظیم لایحه چقدر می باشد؟

هر لایحه بسته به نوع آن  و مباحثی را که شامل می شود دارای هزینه متفاوتی می باشد.اما شروع قیمت یک لایحه از مبلغ 20000 تومان است.